Vinske vitrina Tefcold TFW80S
539,24 € + DDV
Vinska vitrina iz nerjavečega jekla
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Vinska vitrina serije TFW-S iz nerjavečega jekla ponuja elegantno rešitev za shranjevanje in razstavljanje steklenic vina. Ima eleganten dizajn z zunanjim delom iz nerjavečega jekla in črno notranjostjo, nežno LED-osvetlitev ter izvlečne lesene police. Sodoben hladilni sistem je zelo učinkovit in zmanjšuje hrup, toploto ter porabo energije hladilnika.
- Okvir vrat in ročaj iz nerjavečega jekla
- 1 temperaturno območje
- Steklena krilna vrata
- Lesene police
- Obrnljiva vrata
- Alarm za visoko/nizko temperaturo
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +5 do +18 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 31 / 26 kg |
| Bruto/neto prostornina | 80 / 57 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Črna, ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 25 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | A |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 0.38 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 140 kWh/leto |
| Vhodna moč | 90 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 40 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 227 x 492 x 658 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 295 x 570 x 860 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 340 x 650 x 920 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 216 kos |
| GTIN / EAN | 5708181704087 |
| Steklenice za vino 750 ml | 18 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 6 lesene police za vino |
| Največja obremenitev polic | 35 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















