Hladilnik za steklenice z levimi krilnimi vrati Tefcold CEV425 1 LED L/H
691,68 € + DDV
Hladilnik za steklenice z levimi krilnimi vrati
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija CEV je naša najbolje prodajana serija hladilnikov za steklenice. Ponuja vse, kar je potrebno za razstavljanje ledeno mrzlih pijač na najboljši možen način: steklena vrata z LED-osvetlitvijo na notranji strani vratnega okvirja; nastavljive police za prilagodljivost; hlajenje s pomočjo ventilatorja za enakomerno temperaturo po vsej omari; poleg tega pa je idealna za znamčenje. Standardno je na voljo z desnimi krilnimi vrati pa tudi z levimi krilnimi vrati.
- Leva krilna vrata
- Odlična predstavitev izdelkov
- Odličen za brendiranje
- LED-luč v okvirju vrat
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Ventilacijsko hlajenje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 80 / 75 kg |
| Bruto/neto prostornina | 358 / 345 l |
| Noge | 2 nastavljivi nogi |
| Kolesa | 2 kolesi |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Bela |
| Notranja luč | LED-luč v okvirju vrat |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 70 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 2.2 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 803 kWh/leto |
| Vhodna moč | 295 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 665 x 710 x 2000 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 54 kos |
| GTIN / EAN | 5708181711559 |
| Pločevinke 330 ml | 455 kos |
| Pločevinke 500 ml | 301 kos |
| Steklenice 330 ml | 217 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 217 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 Leva krilna steklena vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 5 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 490 x 360 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















