Hladilni pladenj GN1/1 Tefcold CW4
1.002,78 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnih vodnjakov CW nudi varen način predstavitve okusne hrane, na primer v samopostrežnem bifeju. Vodnjaki so čvrsti in diskretnega videza s klasično obliko gastro ali HoReCa iz nerjavečega jekla SS304. Enostavno čiščenje in enostavna uporaba. Oblikovani so za standardne velikosti gastronom, zato se vaše posode popolnoma prilegajo hladilnemu vodnjaku.
- Nerjaveče jeklo
- Primerno za posode GN1/1 (niso priložene)
- Statično hlajenje
- Elektronski termostat
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +8 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 80 / 47 kg |
| Bruto/neto prostornina | 139 / 136 l |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 135 g |
| Termometer | Da |
| Poraba energije | 2.88 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 1051 kWh/leto |
| Vhodna moč | 235 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1326 x 570 x 175 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1436 x 678 x 536 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1490 x 730 x 680 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 69 kos |
| GTIN / EAN | 5708181361327 |
| Število ločevalnikov | 5 kos |
| Kapaciteta posod GN | 4 kos |
| Vgradne dimenzije (Š x G) | 1405 x 650 mm |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















