Zamrzovalnica Tefcold CRNF1518
5.704,54 € + DDV
Enostavno, ekonomično in učinkovito shranjevanje v zamrzovalnici
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serijo zamrzovalnic CRNF je mogoče uporabljati v restavracijah, delikatesah, kavarnah, maloprodajnih trgovinah itd. So odličen način za ustvarjanje optimalnega in učinkovitega hladilnega prostora po zelo ugodni ceni. Modularne panelne enote je enostavno sestaviti in so na voljo v številnih različnih velikostih, tako da se lahko popolnoma prilegajo vašim poslovnim prostorom. Na voljo tudi v različici hladilnika.
- Vtičnik – pripravljen takoj po sestavljanju
- Veliko možnosti prilagoditve
- Enostaven dostop do izdelkov
- Zamrzovalna enota
- Enostavno sestavljanje
- Izolacija s 120-milimetrskimi ploščami
- Protizdrsna talna obloga iz nerjavečega jekla SS304
- Alarmna oprema na voljo kot dodatna oprema
- Police na voljo kot dodatek
- Rampa na voljo kot dodatek za lažji dostop
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -20 do -10 °C |
| Klimatski razred | 5 |
| Bruto/neto teža | 345 / 315 kg |
| Bruto/neto prostornina | l |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Bela |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, vroč plin |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 150 g |
| Termometer | Da |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Poraba energije | 22.49 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 8208 kWh/leto |
| Vhodna moč | 1100 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 60 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1260 x 1560 x 1960 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1500 x 1800 x 2200 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2200 x 1600 x 2400 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 12 kos |
| GTIN / EAN | 5708181711641 |
| Notranja prostornina | 3.85 m³ |
| Debelina stene | 120 mm |
| Gostota izolacije | 42 kg/m³ |
| Število in vrsta vrat | 1 nezastekljena krilna vrata Š:700 V:1765 |
| Največja obremenitev tal | 2000 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















