Zamrzovalna vitrina za sladoled Tefcold UDRS9
3.424,17 € + DDV
Prefinjena odprti zamrzovalnik za sladoled
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Zamrzovalniki za sladoled serije UDRS so del programa vrhunskih zamrzovalnikov TEFCOLD. Ponujajo visoko kakovost in eleganten dizajn z nižjo sprednjo stranjo, ki zagotavlja odlično vidnost sladoleda. Zamrzovalnik vključuje drsne steklene pokrove, ki pomagajo pri izolaciji in varčevanju z energijo, ko sladoleda ne strežete nad poševno stekleno zaščito. Seveda je primeren tudi za posode za sladoled iz nerjavečega jekla (niso priložene).
- Zaščita iz ukrivljenega stekla
- Statično hlajenje
- Dvižni pokrov na zadnji strani (strežeta lahko 2 osebi)
- Notranja LED-luč s stikalom
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Primerno za posode za sladoled iz nerjavnega jekla (niso priložene)
- Predel za shranjevanje z enostavnim dostopom
- Samodejno odtaljevanje
- Opcijsko – stranska polica namenjena čiščenju zajemalke za sladoled
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -20 do -14 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 131 / 110 kg |
| Bruto/neto prostornina | 423 / 357 l |
| Kolesa | 4 dvojna kolesa |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Belo obarvano jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 150 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 11.83 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 4318 kWh/leto |
| Vhodna moč | 540 W |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1532 x 450 x 240 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1656 x 723 x 1253 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1735 x 760 x 1310 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 20 kos |
| GTIN / EAN | 5708181221683 |
| Prostornina za serviranje | 9 posod za sladoled iz nerjavnega jekla (5 l) |
| Prostornina za shranjevanje (spodaj) | 16 posod za sladoled iz nerjavnega jekla (5 l) |
| Steklena zaščita | Da |
| Celotna razstavna površina | 0.53 m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















