Zamrzovalna vitrina za sladoled s prezračevanjem Tefcold MILLENNIUM LX12
12.658,66 € + DDV
Profesionalna zamrzovalna vitrina za sladoled s prezračevanjem in ukrivljenim steklom
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija zamrzovalnih omar za sladoled Millennium LX je na voljo v velikostih za od 12 do 24 posod za sladoled iz nerjavečega jekla. Ta prvovrstna omara z elegantnim ukrivljenim steklom lahko tako predstavi najrazličnejše okuse. Učinkovit hladilni sistem z ventilatorjem zagotavlja enakomerno hlajenje sladoleda ali gelata, kar zagotavlja idealno temperaturo za enostavno zajemanje. Steklo je ogrevano, kar preprečuje kondenzacijo, opremljena pa je tudi s spustno zaveso.
- Odlična predstavitev izdelkov
- Primerno za posode za sladoled iz nerjavnega jekla (niso priložene)
- Ogrevano steklo za preprečevanje kondenzacije
- Dvojno zastekljena vrata ob straneh
- Notranja LED-luč s stikalom
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Zavesa v zadnjem delu za vzdrževanje temperature
Tehnični podatki
| Celotna razstavna površina | 0.71 m² |
| Temperaturni razpon | -20 do -14 °C |
| Klimatski razred | 7 |
| Bruto/neto teža | 290 / 250 kg |
| Bruto/neto prostornina | 630 / 118 l |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Nerjaveče jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, vroč plin |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 148 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Poraba energije | 20.43 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 7456 kWh/leto |
| Vhodna moč | 1400 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 54 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1166 x 1080 x 1356 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1250 x 1150 x 1620 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 18 kos |
| GTIN / EAN | 7015101211007 |
| Prostornina za serviranje | 12 posod za sladoled iz nerjavnega jekla (5 l) |
| Prostornina za shranjevanje (spodaj) | Brez skladiščenja |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















