Zamrzovalna omarica za prigrizke Tefcold SK6210BT
1.701,72 € + DDV
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija SK-BT podpultnih zamrzovalnikov Tefcold za prigrizke je izdelana iz nerjavečega jekla SS304. Izraz “snack” se uporablja za gastro izdelke, ki niso v gastronorm dimenzijah.
🔹 Kompaktna globina le 600 mm – idealno za kuhinje z omejenim prostorom
🔹 Na voljo v več velikostih (od 2 do 4 vrat)
🔹 Izbirate lahko med odstranljivo delovno površino z ali brez zadaj dvignjenega roba
🔹 Ventilacijsko hlajenje za enakomerno in stabilno temperaturo
📌 Na voljo tudi kot hladilna različica (SK serija)
👉 Poiščite idealen profesionalni zamrzovalnik za vašo kuhinjo in optimizirajte shranjevanje živil! ✅
- Nerjaveče jeklo
- Hlajenje z ventilatorjem
- Samodejno odtaljevanje
- Samozapiralna vrata
- Nastavljive noge
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -20 do -10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 103 / 88 kg |
| Bruto/neto prostornina | 240 / 230 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 230 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 6.26 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2285 kWh/leto |
| Vhodna moč | 470 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 902 x 430 x 589 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1360 x 600 x 880 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1400 x 640 x 920 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 52 kos |
| GTIN / EAN | 5708181363857 |
| Število in vrsta vrat | 2 samozapiralna krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 2 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 328 x 430 mm |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















