Zamrzovalna omarica GN1/1 Tefcold CF7310
2.071,93 € + DDV
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija CF podpultnih zamrzovalnikov Tefcold iz nerjavečega jekla AISI 304 je zasnovana za profesionalne kuhinje in ima dimenzije GN1/1. Na voljo so v več velikostih, od 2 do 4 vrat. Izbirate lahko med modeli z odstranljivo delovno površino, z ali brez dvignjenega roba zadaj pri steni. Vsi modeli imajo ventilacijsko hlajenje, ki zagotavlja enakomerno in stabilno temperaturo.
🔹 Idealno za gostinske obrate, restavracije in hotelske kuhinje
🔹 Inox AISI 304 – odpornost in higiena
🔹 Učinkovito hlajenje za optimalno shranjevanje živil
📌 Oglejte si celotno ponudbo in izberite profesionalni podpultni zamrzovalnik, ki ustreza vašim potrebam! ✅
- Nov dizajn
- Nerjaveče jeklo
- Hlajenje z ventilatorjem
- Samodejno odtaljevanje
- Samozapiralna vrata
- Odstranljiv pult z zaščitno ploščo
- Nastavljive noge
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -20 do -10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 162 / 152 kg |
| Bruto/neto prostornina | 417 / 402 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 90 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 8.76 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 3197 kWh/leto |
| Vhodna moč | 570 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1795 x 700 x 980 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1830 x 750 x 1010 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 38 kos |
| GTIN / EAN | 5708181363130 |
| Število in vrsta vrat | 3 samozapiralna krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN1/1 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















