Vinske vitrina Tefcold TFW160F
841,01 € + DDV
Črna vinska vitrina s steklenimi vrati za ekskluzivni prikaz
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Vinska vitrina serije TFW-F brez okvirja ponuja elegantno rešitev za shranjevanje in razstavljanje vina. Ponuja sodoben dizajn s steklenimi vrati od roba do roba, mehko LED-osvetlitev in izvlečne lesene police. Vinska vitrina ima tudi sodoben hladilni sistem, ki zmanjšuje toploto, hrup in porabo energije.
- Ukrivljena kljuka iz nerjavečega jekla
- 1 temperaturno območje
- Lesene police
- Zatemnjena steklena vrata za zaščito vina
- Brezkrilna steklena vrata
- Obrnljiva steklena vrata
- Notranja LED-luč
- Alarm za visoko/nizko temperaturo
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +5 do +18 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 49 / 44 kg |
| Bruto/neto prostornina | 155 / 141 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Črna, ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 35 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | A |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 0.4 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 146 kWh/leto |
| Vhodna moč | 160 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 40 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 520 x 445 x 605 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 595 x 570 x 820 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 670 x 670 x 880 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 108 kos |
| GTIN / EAN | 5708181704414 |
| Steklenice za vino 750 ml | 45 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 krilna vrata brez okvirja |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 4 lesene police za vino |
| Največja obremenitev polic | 35 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















