Večnadstropni zamrzovalnik za supermarket Tefcold EXTRA1875FD
8.542,81 € + DDV
Večnadstropni zamrzovalnik s polnimi steklenimi vrati in možnostjo sestavljanja več enot
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Večnadstropni zamrzovalniki serije EXTRA imajo dvojno zastekljena krilna steklena vrata za dodatno energetsko učinkovitost. Ponujajo izjemno globoke police za največjo zmogljivost shranjevanja. In ker so police nastavljive ter imajo funkcijo nagibanja, je zamrzovalnik enostavno prilagoditi vsem vašim potrebam. Model omogoča združevanje več enot in povečuje vaše možnosti, da kar najbolje izkoristite prostor, ki ga imate na voljo (potreben je komplet za sestavljanje več enot).
- Možno je združiti več enot in ustvariti neprekinjeno linijo
- Temperaturni razred 3L1
- Močne police z ojačevalno palico
- Nastavljive zelo globoke police za povečanje zmogljivosti
- Trak za cene in akrilni zaključni nastavki so na voljo kot del standardne ponudbe.
- Notranja vertikalna LED-luč
- Osnovna polica + 4 police
- Standardne nezastekljene zadnje stene
- Oprema za sestavljanje je na voljo kot dodatna oprema
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -21 do -18 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 490 / 440 kg |
| Bruto/neto prostornina | 1350 / 1270 l |
| Noge | 6 nastavljivih nog |
| Kolesa | Dodatna izbira |
| Zunanja površina | Črna/steklo |
| Notranja površina | Črna |
| Notranja luč | 2 x navpična LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, vroč plin |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 2×144 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | E |
| Poraba energije | 34.76 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 12687 kWh/leto |
| Vhodna moč | 1860 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 53 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1875 x 610 x 1399 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1975 x 930 x 2035 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2075 x 975 x 2230 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 12 kos |
| GTIN / EAN | 5708181706838 |
| Celotna razstavna površina | 2.72 m² |
| Število in vrsta vrat | 3 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 12 žične police, črne |
| Barva police | Črna |
| Največja obremenitev polic | 150 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















