Večnadstropni hladilnik za supermarket Tefcold Galaxy+ GPL20FGD Black
5.911,94 € + DDV
Nizki večnadstropni hladilnik z vrati
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Nizki večnadstropni hladilniki Galaxy+ LOW FGD imajo steklena vrata brez okvirja in so na voljo v več velikostih. Ponuja visoko energetsko učinkovit hladilni sistem v kombinaciji s čudovitim dizajnom. Nizka višina enot omogoča oblikovanje otočnih namestitev, ne da bi pri tem ovirale pogled stranke. Gre za prostorno omaro, opremljeno z nastavljivimi policami in notranjo osvetlitvijo LED za optimalno predstavitev izdelkov.
- Brezkrilna steklena vrata za večjo vidljivost izdelkov
- Odlična energetska učinkovitost
- Nastavljive police z možnostjo nagiba
- Stabilne 40-mm končne stene z ogledalom
- Notranja LED-luč
- Hlajenje z ventilatorjem
- Trak za cene in akrilni zaključni nastavki so na voljo kot del standardne ponudbe.
- Oprema za sestavljanje je na voljo kot dodatna oprema
Tehnični podatki
| Celotna razstavna površina | 2.08 m² |
| Število in vrsta vrat | steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 3 prilagodljivo |
| Barva police | Črna |
| Dimenzije police | 938×250/300/350mm |
| Največja obremenitev polic | 160 kg/m² |
| Temperaturni razpon | -1 do +5 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 337.6 / 315.6 kg |
| Bruto/neto prostornina | 1195 / 540 l |
| Noge | 6 nastavljivih nog |
| Zunanja površina | Črna, RAL9005 |
| Notranja površina | Črna, RAL9005 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 145 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | B |
| EPREL No | 1659503 |
| Poraba energije | 4.6 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 1679 kWh/leto |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 55 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1875 x 350 x 1053 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1955 x 740 x 1500 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2100 x 810 x 2350 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 23 kos |
| GTIN / EAN | 5708181728182 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















