Večnadstropni hladilnik za supermarket Tefcold Galaxy+ GP26FGD Black
7.857,35 € + DDV
Energijsko varčen večnadstropni hladilnik z vrati
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Večnadstropni hladilniki serije Galaxy+ ponujajo visoko energetsko učinkovit hladilni sistem v kombinaciji s čudovito zasnovo. Steklena vrata v polni velikosti omogočajo odlično vidljivost izdelkov. Gre za prostorno omaro z nastavljivimi policami in notranjo LED-osvetlitvijo za optimalno predstavitev izdelkov.
- EU energijski razred B
- Možno je združiti več enot in ustvariti neprekinjeno linijo
- Brezkrilna steklena vrata za večjo vidljivost izdelkov
- Nastavljive police z možnostjo nagiba
- Močne police z ojačevalno palico
- Trak za cene in akrilni zaključni nastavki so na voljo kot del standardne ponudbe.
- Samozapiralna vrata
- Dodatni robovi na pokrovu iz nerjavečega jekla
- Hlajenje z ventilatorjem
- Oprema za sestavljanje je na voljo kot dodatna oprema
- Stabilne 40-mm končne stene z ogledalom
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -1 do +5 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 490 / 459 kg |
| Bruto/neto prostornina | 2887 / 1258 l |
| Noge | 6 nastavljivih nog |
| Zunanja površina | Črna, RAL9005 |
| Notranja površina | Črna, RAL9005 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 2×150 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | B |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Poraba energije | 7.73 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2821 kWh/leto |
| Vhodna moč | 868 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 55 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 2500 x 544 x 1562 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 2580 x 740 x 2040 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2650 x 770 x 2320 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 8 kos |
| GTIN / EAN | 5708181711245 |
| Celotna razstavna površina | 3.83 m² |
| Število in vrsta vrat | 4 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 5 prilagodljivo |
| Barva police | Črna |
| Dimenzije police | 1250x400mm |
| Največja obremenitev polic | 160 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















