Tefcold VDK-38S
2.550,00 € + DDV
dobavni čas 3-4 tedne

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Tehnični podatki
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 27 / 25.5 kg |
| Notranja luč | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 95 g |
| Termometer | Da |
| Vhodna moč | 400 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Tovor zabojnika 40 ft | 288 kos |
| GTIN / EAN | 5708181756963 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|

















