Postrežba ob pultu Tefcold SPID130
3.837,94 € + DDV
Hladilni pult z ventilatorjem s površino za serviranje velikosti Gastronorm
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija pultov SPID s površino za serviranje je kot nalašč za privlačno razstavljanje sveže hrane v trgovinah s sendviči, delikatesah in supermarketih. Sprednje steklo ščiti hrano, obenem pa strankam omogoča odličen pregled. Pult se ponaša s hladilnim sistemom z ventilatorjem in je primeren za posode Gastronorm (niso priložene). Na voljo je v več velikostih, da ga lahko prilagodite svojim zahtevam.
- Izvrstna vidnost izdelkov
- Steklena vitrina za zaščito hrane
- Steklena krilna vrata na sprednji strani, če je potrebno
- Primerno za posode GN1/1 (niso priložene)
- Predel za shranjevanje z enostavnim dostopom
- Zunanjost v črni barvi
- Hlajenje z ventilatorjem
- Samodejno odtaljevanje
- Notranja LED-luč
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -1 do +5 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 206 / 171 kg |
| Bruto/neto prostornina | l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna, RAL9005 |
| Notranja površina | Bela, RAL9003 |
| Notranja luč | Da |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 100 g |
| Termometer | Da |
| Poraba energije | 6.6 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2409 kWh/leto |
| Vhodna moč | 572 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 52 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1220 x 670 x mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1265 x 960 x 1235 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1405 x 1065 x 1230 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 32 kos |
| GTIN / EAN | 5708181735906 |
| Število in vrsta vrat | 2 nezastekljena krilna vrata |
| Število in vrsta polic | |
| Celotna razstavna površina | 0.95 m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















