Postrežba ob pultu Tefcold SOCA18790B
7.072,34 € + DDV
Vrhunski postrežni pult s površino za serviranje 900 mm
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Postrežni pulti s površino za serviranje SOCA združujejo slog in funkcionalnost ter so idealni za mesnice in specializirane delikatese. Med funkcijami so steklo z zaščito proti orositvi, LED-osvetlitev in 900 mm globoka površina za serviranje za privlačen prikaz in razporeditev. Površina za serviranje ostaja hladna s sistemom za hlajenje z ventilatorjem in prezračevalnimi odprtinami. Pult je enostavno čistiti in ponuja veliko prostora za shranjevanje. Prilagodite ga z dodatno opremo in možnostjo sestavljanja več enot za celovito ureditev pultov.
- Črna površina
- Izvrstna vidnost izdelkov
- 900 mm globoka površina za serviranje iz nerjavnega jekla
- Sprednji steklom del proti orositvi
- Sprednje steklo se dvigne za lažje čiščenje
- Polica iz nerjavnega jekla na zadnji strani
- Hlajenje z ventilatorjem
- Temperature Class 3M1
- Vrhnja LED-luč
- Dodatni robovi na pokrovu iz nerjavečega jekla
- Vtičnice 2 x 220-240 V na zadnji strani
- Oprema za sestavljanje je na voljo kot dodatna oprema
Tehnični podatki
| Celotna razstavna površina | 1.77 m² |
| Število in vrsta vrat | |
| Število in vrsta polic | |
| Temperaturni razpon | 0 do +4 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 310 / 250 kg |
| Bruto/neto prostornina | 489 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Zunanja površina | Črna, RAL9005 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, električno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 150 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | E |
| EPREL No | 2190937 |
| Poraba energije | 7.5 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2738 kWh/leto |
| Vhodna moč | 480 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 59 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1875 x 900 x 545 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1923 x 1120 x 1190 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 9 kos |
| GTIN / EAN | 5708181741280 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















