Pokončni zamrzovalnik GN1/1 Tefcold GUF50
1.951,63 € + DDV
Vitek zamrzovalnik iz nerjavečega jekla za gastronomska okolja
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Vitek pokončni zamrzovalnik G-line je zasnovan za obremenjena kuhinjska okolja. Ima močna kolesa za prilagodljivost ter zunanjost iz nerjavečega jekla za visoko vzdržljivost. Ima nastavljive police in sprejme posode Gastronorm GN1/1. Odlična vrednost izdelka za vaš denar.
- Odlična vrednost serije za vaš denar
- Omara iz nerjavečega jekla
- Obrnljiva nezastekljena vrata
- Samozapiralna vrata
- Nastavljive police GN1/1
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Hlajenje z ventilatorjem
- Močna kolesa
- Zaklepanje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -22 do -18 °C |
| Klimatski razred | 5 |
| Bruto/neto teža | 123 / 110 kg |
| Bruto/neto prostornina | 292 / 228 l |
| Kolesa | 4 kolesa, 2 z zavoro |
| Zunanja površina | SS201 |
| Notranja površina | SS201 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, električno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 85 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| EPREL No | 2368611 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Poraba energije | 3.97 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 1449 kWh/leto |
| Vhodna moč | 380 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 515 x 765 x 2140 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 67 kos |
| GTIN / EAN | 5708181754846 |
| Število in vrsta vrat | 1 |
| Število in vrsta polic | 3 žičnih polic |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN1/1 |
| Največja obremenitev polic | 13 kg/m² |
| Obrnljiva vrata | Da |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















