Pokončni hladilnik GN2/1 Tefcold RK710G
1.676,83 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija pokončnih hladilnikov RK-G z 1 ali 2 steklenimi vrati je bila ustvarjena za profesionalne kuhinje in se ponaša z nastavljivimi policami dimenzije GN2/1. Izdelana je iz visokokakovostnega nerjavečega jekla SS304 za gostinske potrebe, ima pa tudi močna kolesa za večjo mobilnost, kar je priročno za čiščenje. Hlajenje z ventilatorjem zagotavlja, da vsebina ostaja sveža, temperaturo pa lahko nastavite na digitalnem termostatu.
- Samozapiralna vrata z zaporo pri 105 stopinjah
- Zunanjost in notranjost iz nerjavnega jekla
- Hlajenje z ventilatorjem
- Zaklepanje
- Nastavljive police GN2/1
- Močna kolesa
- Dodatna oprema – nožno odpiranje vrat za desna ali leva krilna vrata
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 148 / 143 kg |
| Bruto/neto prostornina | 520 / 484 l |
| Kolesa | 4 kolesa, 2 z zavoro |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 95 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | B |
| Poraba energije | 2.6 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 948 kWh/leto |
| Vhodna moč | 315 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 48 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 533 x 700 x 1396 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 740 x 850 x 2010 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 770 x 880 x 2070 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 39 kos |
| GTIN / EAN | 5708181363772 |
| Celotna razstavna površina | 0.71 m² |
| Število in vrsta vrat | 1 samozapiralna steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN2/1 |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















