Pokončna hladilna omara za pekarne Tefcold BK850
1.823,05 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za pekarne BK je bila ustvarjena posebej za pekarne, zato so dimenzije modelov v skladu s standardom Euronorm, vgrajena pa so tudi vodila za pladnje za peko. Serija vključuje vitrine ter pokončne hladilnike. Modeli so izdelani je iz visokokakovostnega nerjavečega jekla SS304 za gostinske potrebe. Sistem za hlajenje z ventilatorjem zagotavlja, da vsebina ostaja sveža, temperaturo pa lahko enostavno nadzorujete na digitalnem termostatu.
- Obrnljiva nezastekljena vrata
- Nerjaveče jeklo
- Omarica v skladu s standardom Euronorm
- Hlajenje z ventilatorjem
- Zaklepanje
- Samozapiralna vrata
- Vodila za pladnje za peko v velikosti 600 x 400
- Močna kolesa
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 161 / 143 kg |
| Bruto/neto prostornina | 850 / 737 l |
| Kolesa | 4 kolesa, 2 z zavoro |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 100 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 2.17 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 790 kWh/leto |
| Vhodna moč | 330 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 48 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 620 x 860 x 1397 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 740 x 990 x 2010 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 770 x 1020 x 2070 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 31 kos |
| GTIN / EAN | 5708181363079 |
| Število in vrsta vrat | 1 samozapiralna nezastekljena krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 10 Vodila za pladnje za peko |
| Največja obremenitev polic | 110 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















