Podpultni hladilnik GN1/1 Tefcold UC5410
1.819,94 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija UC podpultnih hladilnih naprav je narejena za profesionalne kuhinje in ima police velikosti GN1/1. Hladilniki so izdelani iz nerjavečega jekla SS304 in so na voljo z 2, 3 ali 4 samozapiralnimi vrati. Sistem za hlajenje z ventilatorjem zagotavlja hitro znižanje temperature in enakomerno temperaturo. Nastavitev temperature je mogoče prilagoditi z elektronskim termostatom. Na voljo so tudi podobni modeli s predali namesto vrat.
- Nerjaveče jeklo
- Samodejno odtaljevanje
- Samozapiralna vrata
- Nastavljive noge
- Hlajenje z ventilatorjem
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -2 do +8 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 160 / 150 kg |
| Bruto/neto prostornina | 370 / 350 l |
| Noge | 6 nastavljivih nog |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 95 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 2.68 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 978 kWh/leto |
| Vhodna moč | 300 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1772 x 530 x 389 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 2230 x 700 x 670 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2260 x 750 x 720 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 48 kos |
| GTIN / EAN | 5708181361297 |
| Število in vrsta vrat | 4 samozapiralna krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 4 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN1/1 |
| Predali | 0 kos |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















