Omarica za pripravo solat GN1/1 Tefcold SA1365 S/S
1.277,58 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija omaric za pripravo solat SA z omaricami velikosti GN1/1 in nastavljivimi policami je popolna za obremenjena kuhinjska okolja. Po želji je mogoče namestiti tudi predale gastronorm. Omarice so na voljo v več velikostih, s pultno površino ali odprtim pokrovom, primernim za posode GN.
- Nerjaveče jeklo
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Samodejno odtaljevanje
- Nastavljive noge
- Ventilacijsko hlajenje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 120 / 110 kg |
| Bruto/neto prostornina | 400 / 368 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 110 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 3.15 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 1150 kWh/leto |
| Vhodna moč | 235 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1365 x 700 x 877 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1440 x 770 x 1040 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 48 kos |
| GTIN / EAN | 5708181360429 |
| Število in vrsta vrat | 3 nezastekljena krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN1/1 |
| Največja obremenitev polic | 110 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















