Nizek odprti hladilnik Tefcold ODC90 BLACK
2.493,99 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
The ODC range of low open display coolers is perfect for stimulating impulse purchases. It is available in two sizes with a black or white interior. Exterior is black for all. All models are equipped with an effective ventilated cooling system to ensure an even and stable temperature throughout the unit. Complete with LED lighting and adjustable shelves with a tilting function to provide the best possible product presentation.
- Popolna izbira za spontane nakupe pri blagajni.
- Hlajenje z ventilatorjem
- Senčilo/Zavesa s senčilom
- Nastavljive police z možnostjo nagiba
- Notranja LED-luč
- Zunanjost v črni barvi
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +5 do +8 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 182 / 164 kg |
| Bruto/neto prostornina | 289 / 242 l |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Črna |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 150 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | E |
| Poraba energije | 11.13 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 4062.83 kWh/leto |
| Vhodna moč | 1613 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 55 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 821 x 470 x 870 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 915 x 640 x 1540 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 970 x 710 x 1760 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 33 kos |
| GTIN / EAN | 5708181990527 |
| Celotna razstavna površina | 0.59 m² |
| Število in vrsta polic | 2 nagib |
| Dimenzije police | 790 * 286 / 336 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















