Nizek odprti hladilnik Tefcold NOC60CC
3.913,64 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
The NOC range of low open front coolers is ideal for stimulating impulse sales. It has a gorgeous design and can easily be turned into an island installation, if it is combined with a neutral corner section. That way you can collect everything your customers need in one place. It is available in several sizes and with a flat or curved glass front/top. It has ventilated cooling to ensure a uniform temperature throughout the unit.
- Vrhunska oblika
- Popolna izbira za spontane nakupe
- Ukrivljeno zgornje/sprednje steklo
- Nastavljive police z možnostjo nagiba
- Zunanjost in notranjost v črni barvi
- Stekleni okvir pomaga pri varčevanju z energijo.
- Tečaji okvirja spredaj, če je potrebno.
- Sobni kotiček je na voljo za združitev 2 omar ali ustvarjanje otoka
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | 0 do +6 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 160 / 140 kg |
| Bruto/neto prostornina | 219 / 150 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Črna |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 140 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | E |
| Poraba energije | 16.2 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 5913 kWh/leto |
| Vhodna moč | 1130 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 49 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 560 x 560 x 840 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 600 x 740 x 1395 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 750 x 900 x 1600 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 39 kos |
| GTIN / EAN | 5708181992910 |
| Število in vrsta polic | 3 črna, nagib + osnovna polica |
| Barva police | Črna |
| Celotna razstavna površina | 2.58 m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















