Naprava za hlajenje kozarcev Tefcold GF200VSG
1.128,26 € + DDV
Namizni zamrzovalnik za hlajenje kozarcev Ohladi kozarce in pomaga ohranjati pivo hladnejše.
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Zamrzovalnik za kozarce GF200VSG je odličen pripomoček za vse lokale, ki strežejo hladne pijače. Prostorna omara z nastavljivimi policami ima kljub kompaktni velikosti, zaradi katere se prilega pultu, prostor za veliko kozarcev. Učinkovit sistem za hlajenje z ventilatorjem zagotavlja hitro znižanje temperature, zato lahko hitro zamrznete kozarce in sledite potrebam strank.
- Popolna izbira za hlajenje kozarcev (za pivo ali žganje)
- Notranjost iz nerjavnega jekla z učinkom ogledala
- Samozapiralna ogrevana steklena vrata
- Hlajenje z ventilatorjem za hitro ohlajanje in ohranjanje temperature
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Notranja LED-luč
- Ogrevana samozapiralna steklena vrata
Tehnični podatki
| Število in vrsta vrat | 1 ogrevana steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, kromirane |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 460 x 260 mm |
| Temperaturni razpon | -15 do -2 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 52 / 45 kg |
| Bruto/neto prostornina | 112 / 79 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Nerjaveče jeklo |
| Notranja površina | Nerjaveče jeklo |
| Notranja luč | LED-luč, hladno bela |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, električno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 80 g |
| Termometer | Da |
| Poraba energije | 2.5 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 913 kWh/leto |
| Vhodna moč | 280 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 485 x 395 x 676 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 595 x 525 x 875 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 630 x 575 x 930 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 144 kos |
| GTIN / EAN | 5708181360849 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















