Namizni zamrzovalnik Tefcold UF50G
509,17 € + DDV
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija namiznih zamrzovalnih vitrin UF-G je opremljena z ogrevanimi samozapiralnimi steklenimi vrati. Ker se ponaša z nastavljivimi policami in nogami, jo lahko enostavno prilagodite glede na svoje zahteve. Vsebino osvetljuje LED-osvetlitev. Zamrzovalno vitrino namestite na pult in tako spodbudite spontane nakupe.
- Statično hlajenje
- Samozapiralna steklena vrata
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Notranja LED-luč s stikalom
- Ogrevano steklo za preprečevanje kondenzacije
- Zaklepanje
- Nadomestno tesnilo vrat
Tehnični podatki
| Celotna razstavna površina | 0.23 m² |
| Število in vrsta vrat | 1 ogrevana steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 2 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 440 x 210 mm |
| Vrsta vrhnjega pokrova | – |
| Temperaturni razpon | -24 do -12 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 39 / 34 kg |
| Bruto/neto prostornina | 50 / 48 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Premazan aluminij |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Ročno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 45 g |
| Termometer | Ne |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 2.53 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 923 kWh/leto |
| Vhodna moč | 154 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 450 x 420 x 380 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 570 x 530 x 520 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 610 x 560 x 580 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 304 kos |
| GTIN / EAN | 5708181512347 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















