Namizni hladilnik Tefcold FSC100
669,90 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija FSC zagotavlja odlično kakovost izdelave po konkurenčni ceni. Hladilna vitrina je idealna za trženje blagovnih znamk. Z osvetljenim zgornjim delom bo zagotovo pritegnila pozornost strank. Zaradi svoje majhnosti je odlična kot namizni hladilnik ali za obešanje na steno (priloženi so nosilci za pritrjevanje na steno).
- Drsna steklena vrata
- LED-osvetlitev zgornjega dela
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Notranja LED-luč
- Ventilacijsko hlajenje
Tehnični podatki
| Pločevinke 330 ml | 96 kos |
| Pločevinke 500 ml | 72 kos |
| Steklenice 330 ml | 64 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 64 kos |
| Število in vrsta vrat | 2 drsna steklena vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 577 x 209 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Vrsta vrhnjega pokrova | V obliki D |
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 51 / 46 kg |
| Bruto/neto prostornina | 100 / 60 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 43 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 1.37 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 500 kWh/leto |
| Vhodna moč | 85 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 560 x 265 x 636 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 655 x 390 x 930 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 750 x 500 x 1036 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 160 kos |
| GTIN / EAN | 5708181002275 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















