Namizni hladilnik Tefcold FS60CP
454,21 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija FS-CP zagotavlja odlično kakovost izdelave po konkurenčni ceni. Hladilna vitrina je idealna za trženje blagovnih znamk. Z osvetljenim zgornjim delom bo zagotovo pritegnila pozornost strank. Zaradi svoje majhnosti je odlična kot namizni hladilnik ali za obešanje na steno (priloženi so nosilci za pritrjevanje na steno).
- Drsna steklena vrata
- LED-osvetlitev zgornjega dela
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Notranja LED-luč
- Ventilacijsko hlajenje
Tehnični podatki
| Pločevinke 330 ml | 48 kos |
| Pločevinke 500 ml | 48 kos |
| Steklenice 330 ml | 0 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 0 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 samozapiralna steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 2 fiksne žične police |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 398 x 275 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Vrsta vrhnjega pokrova | V obliki D |
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 34 / 32 kg |
| Bruto/neto prostornina | 60 / 45 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 35 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Poraba energije | 1 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 365 kWh/leto |
| Vhodna moč | 85 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 44 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 395 x 270 x 440 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 445 x 440 x 720 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 510 x 530 x 850 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 176 kos |
| GTIN / EAN | 5708181002022 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















