Namizni hladilnik Tefcold BC60
397,17 € + DDV
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija pultnih hladilnikov BC je kot nalašč za spodbujanje spontanih nakupov pijač, kot so brezalkoholne pijače, pivo in energetski napitki. Ponaša se s sodobno zasnovo, črno zunanjostjo, krilnimi steklenimi vrati in LED-osvetlitvijo. Na voljo je v več velikostih, z osvetljenim zgornjim delom ali brez njega.
- Steklena krilna vrata
- Samozapiralna vrata
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Notranja LED-luč
- Ventilacijsko hlajenje
Tehnični podatki
| Pločevinke 330 ml | 70 kos |
| Pločevinke 500 ml | 55 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 samozapiralna steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, črne |
| Barva police | Črna |
| Dimenzije police | 340 x 270 / 205 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Vrsta vrhnjega pokrova | – |
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 32 / 29 kg |
| Bruto/neto prostornina | 67 / 58 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Premazan aluminij, črna |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 24 g |
| Termometer | Ne |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 0.56 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 204 kWh/leto |
| Vhodna moč | 70 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 44 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 356 x 311 x 557 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 432 x 496 x 668 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 480 x 550 x 700 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 280 kos |
| GTIN / EAN | 5708181501235 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















