Namizni hladilnik Tefcold BC25CP
337,03 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija pultnih hladilnikov BC je kot nalašč za spodbujanje spontanih nakupov pijač, kot so brezalkoholne pijače, pivo in energetski napitki. Ponaša se s sodobno zasnovo, črno zunanjostjo, krilnimi steklenimi vrati in LED-osvetlitvijo. Na voljo je v več velikostih, z osvetljenim zgornjim delom ali brez njega.
- Steklena krilna vrata
- Notranja LED-luč
- Stropna LED-luč
- Ventilacijsko hlajenje
- Samozapiralna vrata
- Fiksne police
- Nastavljive noge
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 24 / 19 kg |
| Bruto/neto prostornina | 25 / 22 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Premazan aluminij, siva |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 20 g |
| Termometer | Ne |
| Klasifikacija energije | B |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Poraba energije | 0.476 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 174 kWh/leto |
| Vhodna moč | 75 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 44 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 258 x 270 x 373 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 332 x 423 x 618 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 380 x 470 x 640 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 450 kos |
| GTIN / EAN | 5708181501402 |
| Pločevinke 330 ml | 12 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 samozapiralna steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 2 žične police, črne |
| Barva police | Črna |
| Dimenzije police | 250 x 250 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Vrsta vrhnjega pokrova | V obliki D |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















