Mobilni 12-voltni zamrzovalnik/hladilnik Tefcold MOBILUX 21 COMBI
2.985,52 € + DDV
Baterijski hladilnik/zamrzovalnik
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Baterijsko napajana mobilna kombinacija zamrzovalnika/hladilnika „Mobilux“ vam omogoča, da jo vzamete s seboj kamorkoli želite (v razumnih mejah). Baterijo napolnite čez noč in se odpravite na pot, kjer boste prodajali sladoled, saj baterija zdrži od 8 do 13 ur, odvisno od razmer. Enoto lahko namestite na voziček ali primerno trikolo.
- Primeren za namestitev na voziček ali trikolesnik
- 12V akumulatorsko napajanje hladilnika/zamrzovalnika
- Življenjska doba baterije 8–13 ur
- Polnilna baterija in polnilec
- Statično hlajenje
- Na voljo sladoledni tricikel ali voziček (po naročilu)
- Ravna drsna pokrova
- Hladilnik/zamrzovalnik
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -15 do -22 /+4 do +12 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 75 / 68 kg |
| Bruto/neto prostornina | 249 / 206 l |
| Kolesa | Kolesa |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Kovan aluminij |
| Notranja luč | Ne |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Ročno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 93 g |
| Termometer | Da |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 2.64 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 964 kWh/leto |
| Vhodna moč | 110 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 850 x 450 x 686 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1054 x 654 x 916 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1095 x 760 x 940 mm mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 64 kos |
| GTIN / EAN | 5708181757670 |
| Število in vrsta vrat |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















