Mini bar Tefcold TM45C
298,66 € + DDV
Hladilnik minibar z izjemno nizko porabo energije
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Minibar serije TM s kompresorjem je odlična izbira za hotelske sobe. Opremljen je s kompresorskim sistemom z nizko stopnjo hrupa, ki ga je mogoče nastaviti tako, da deluje le, ko gostov verjetno ni v sobi. Prav tako vključuje tudi način SLEEP za prisilno utišanje in funkcijo FAST-cool za takojšnje hlajenje. Je elegantne oblike, enostaven za vgradnjo in ima izjemno nizko porabo energije. Izbirate lahko med modeli z masivnimi vrati ali steklenimi vrati v različnih velikostih.
- Nizka poraba energije
- Kompresorski sistem hlajenja
- Delovanje z nizko stopnjo hrupa
- Časovna funkcija za kar največje udobje gostov
- Funkcija SLEEP za obdobje tihega delovanja
- Funkcija FAST-cool za takojšnje hlajenje
- Nastavljive police, tudi v vratih
- Obrnljiva nezastekljena vrata
- Notranja LED-luč
- Vgrajeni ročaj
- Zaklepanje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +5 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 21 / 20 kg |
| Bruto/neto prostornina | 38 / 34 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Bela |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 26 g |
| Termometer | Ne |
| Klasifikacija energije | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 0.16 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 57 kWh/leto |
| Vhodna moč | 65 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 38 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 310 x 300 x 455 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 402 x 500 x 565 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 450 x 535 x 620 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 330 kos |
| GTIN / EAN | 5708181726157 |
| Število in vrsta vrat | 1 nezastekljena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 2 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















