Medicinski hladilnik Tefcold MSU400
933,30 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija medicinskih hladilnikov MSU se ponaša z elektronskim termostatom z zvočnim alarmom ter povezavo z zunanjim alarmom, ki omogoča dodatno varnost. Steklena vrata omogočajo odličen pregled nad vsebino, sistem hlajenja z ventilatorjem pa poskrbi za enakomerno temperaturo v omari. Hladilnik je opremljen s pokrovom za izparilnik za zaščito zdravil. Na voljo je v dveh velikostih.
- Steklena krilna vrata
- Elektronski termostat
- Zvočni alarm
- Povezava z zunanjim alarmom
- Nastavljive police
- Samodejno odtaljevanje
- Nastavljive noge
- Ventilacijsko hlajenje
- Notranja LED-luč
Tehnični podatki
| Število in vrsta vrat | 1 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 5 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 498 x 405 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 81 / 74 kg |
| Bruto/neto prostornina | 372 / 347 l |
| Noge | 2 nastavljivi nogi |
| Kolesa | 2 kolesi |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko z alarmom |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 80 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 1.7 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 621 kWh/leto |
| Vhodna moč | 295 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 680 x 710 x 1940 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 54 kos |
| GTIN / EAN | 5708181002190 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















