Izložbeni hladilnik, primeren za vino Tefcold CPV1380E
860,71 € + DDV
Črn hladilnik za steklenice, primeren za buteljke vina
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija CPV omogoča odličen in varčen način shranjevanja ter razstavljanja vina. Ponaša se s črno notranjostjo in zunanjostjo ter 6 nastavljivimi lesenimi policami za vino. Vključuje način samodejnega odmrzovanja in sistem hlajenja z ventilatorjem, ki ga je mogoče enostavno nadzorovati z elektronskim termostatom.
- Steklena krilna vrata
- 1 temperaturno območje
- LED-luč
- Nastavljive police
- Zatemnjena steklena vrata za zaščito vina
- Obrnljiva vrata
- Zunanjost in notranjost v črni barvi
- Zaklepanje
- Predstavitvene police kot dodatna izbira
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +1 do +18 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 83 / 78 kg |
| Bruto/neto prostornina | 372 / 350 l |
| Noge | 2 nastavljivi nogi |
| Kolesa | 2 kolesi |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Črna, ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 70 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 1.96 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 713.58 kWh/leto |
| Vhodna moč | 180 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 680 x 710 x 1940 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 54 kos |
| GTIN / EAN | 5708181706098 |
| Steklenice za vino 750 ml | 118 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 6 lesene police za vino |
| Dimenzije police | 490 x 360 mm |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















