Hladilnik/zamrzovalnik za supermarket Tefcold SHALLOW HEAD-CF
3.030,11 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Enote serije SHALLOW za supermarkete ponujajo odlično predstavitev izdelkov z velikimi, poševnimi panoramskimi steklenimi pokrovi. Zasnovane so za ustvarjanje privlačnih hladilnih otokov, saj jih je mogoče postaviti skupaj s hrbtnimi stranmi in na vsakem koncu dodati končno vitrino. Vključujejo dva hladilna sistema za presežek in samodejno odmrzovanje za preprostejše vzdrževanje.
- Izjemno velik stekleni pokrov
- Lahko jih razporedite v otoke.
- Dvojna temperatura
- Hladilnik/zamrzovalnik
- Nizka poraba energije
- Prihranek pri skupnih stroških (stroški poslovanja in naložbe)
- Samodejno odtaljevanje
- 2 hladilna sistema za presežek
- Trakovi za cene so na voljo kot dodatna oprema.
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -24 do -18 / -1 do +15 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto teža | 162 / 121 kg |
| Bruto/neto prostornina | 540 / 430 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | Prašno barvano jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 2 x 60 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 6.75 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2463 kWh/leto |
| Vhodna moč | 421 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 48 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1834 x 774 x 400 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1990 x 920 x 790 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2090 x 1020 x 850 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 22 kos |
| GTIN / EAN | 5708181212636 |
| Celotna razstavna površina | 1.38 m² |
| Številka in vrsta pokrova | 2 ukrivljeni drsni kaljeni stekleni pokrovi |
| Število in vrsta košare | |
| Sistem za ločevanje | Da |
| Število ločevalnikov | 2 kos |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















