Hladilnik za steklenice Tefcold SCU2375
771,53 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za steklenice SCU je kot nalašč za prikaz izdelkov in nudi veliko prostora za shranjevanje. Na voljo je v več velikostih, z zgornjim delom ali brez njega. Bela omara s črnimi obrnljivimi steklenimi vrati z aluminijastim okvirjem in nastavljivimi policami se ponaša tudi z notranjo LED-osvetlitvijo za optimalno predstavitev izdelkov. Sistem hlajenja z ventilatorjem zagotavlja enakomerno hlajenje po vsej omari.
- Nastavljive police
- Obrnljiva vrata
- Nastavljive noge
- Notranja LED-luč
- Steklena krilna vrata z aluminijastim okvirjem
- Ventilacijsko hlajenje
Tehnični podatki
| Pločevinke 330 ml | 448 kos |
| Pločevinke 500 ml | 294 kos |
| Steklenice 330 ml | 210 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 210 kos |
| Število in vrsta vrat | 2 Dvokrilna vrata – steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 5 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 498 x 405 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 87 / 82 kg |
| Bruto/neto prostornina | 372 / 347 l |
| Noge | 2 nastavljivi nogi |
| Kolesa | 2 kolesi |
| Zunanja površina | Bela |
| Notranja površina | ABS |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Mehansko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 80 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 2.2 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 803 kWh/leto |
| Vhodna moč | 295 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 680 x 710 x 1940 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 54 kos |
| GTIN / EAN | 5708181002237 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















