Hladilnik za sodčke Tefcold SKB-2
3.211,30 € + DDV
Prvovrstna hladilna komora za sodčke
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za sodčke SKB ponuja pametno zasnovo plošče, ki je idealna za namestitev v ozkih prostorih, kot so kleti. Ti hladilniki so dobavljeni v ploskem pakiranju in vanje zlahka shranite sodčke ali zaboje s prostornino 20, 30 in 50 litrov. Odlikujejo jih ojačana podlaga, velika vrata za lažji dostop in nastavljive noge. Strojna hladilna enota je na voljo ločeno.
- Primerno za vse vrste sodčkov
- Strojna enota se prodaja ločeno
- Pripravljeni izrezi za strojno enoto
- Panelna konstrukcija, sestavljiva
- Zunanjost/notranjost s prevleko skinplate
- Ojačana osnovna plošča
- Nastavljive noge (iz notranjosti hladilne omare)
- Nizka poraba energije
Tehnični podatki
| Bruto/neto teža | 107 / 89.5 kg |
| Bruto/neto prostornina | 600 / 584 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Notranja luč | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 980 x 628 x 950 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1060 x 710 x 1080 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 375 x 1465 x 1145 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 64 kos |
| GTIN / EAN | 5708181755393 |
| 20 l, sodček | 8 kos |
| 50 l, sodček | 2 kos |
| Število in vrsta vrat | 2 nezastekljena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















