Hladilnik za sodčke Tefcold CKC2
925,00 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za sodčke CKC je na voljo v različnih velikostih, vanje pa lahko spravite od 2 do 8 20-litrskih sodčkov. Ponaša se s črno zunanjostjo in notranjostjo iz nerjavečega jekla. Vključuje hlajenje z ventilatorjem, kar omogoča hitro znižanje temperature, poleg tega lahko temperaturo enostavno prilagodite z elektronskim termostatom. Odlična izbira za natrpane bare, v katerih se streže točeno pivo.
- Samozapiralna vrata
- Notranjost iz nerjavečega jekla
- Nastavljive noge
- Hlajenje z ventilatorjem
- Primerna za 20-litrske sodčke
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 58 / 53 kg |
| Bruto/neto prostornina | 99 / 98 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Svetleče polirana, SS430 |
| Notranja luč | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 60 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | B |
| Poraba energije | 1.92 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 701 kWh/leto |
| Vhodna moč | 160 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 270 x 500 x 730 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 555 x 590 x 860 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 600 x 620 x 1050 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 114 kos |
| GTIN / EAN | 5708181361884 |
| 20 l, sodček | 2 kos |
| 50 l, sodček | 0 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 nezastekljena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















