Hladilnik za shranjevanje Tefcold UR550S
1.017,30 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za shranjevanje UR-S je različica naših omar serije UR iz nerjavečega jekla. Omogočajo visoko kakovost in zanesljivost, ponašajo pa se tudi s preprosto zasnovo. Vključuje sistem hlajenja z ventilatorjem, ki zagotavlja stabilno temperaturo po vsej omari, kar lahko enostavno nadzorujete z elektronskim termostatom. Na voljo je v različnih velikostih z nastavljivimi policami, da boste notranjost zlahka prilagodili glede na svoje potrebe.
- Omara iz nerjavečega jekla
- Vgrajeni ročaj
- Obrnljiva nezastekljena vrata
- Elektronski termostat
- Ventilacijsko hlajenje
- Nastavljive police
- Zaklepanje
- Nastavljive noge s kolesci
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 97 / 90 kg |
| Bruto/neto prostornina | 461 / 420 l |
| Noge | 2 nastavljivi nogi |
| Kolesa | 2 kolesi |
| Zunanja površina | SS430 |
| Notranja površina | Bela, ABS |
| Notranja luč | Ne |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Ventilacijsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 95 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 1.71 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 624 kWh/leto |
| Vhodna moč | 130 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 850 x 770 x 1890 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 42 kos |
| GTIN / EAN | 5708181994808 |
| Število in vrsta vrat | 1 nezastekljena krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 4 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN2/1 |
| Največja obremenitev polic | 110 kg/m² |
| Dimenzije spodnje police | 650 x 305 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















