Hladilnik za shranjevanje sodčkov Tefcold KSC-720E
4.661,40 € + DDV
Vrhunski hladilnik za shranjevanje sodčkov
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Hladilnik za shranjevanje sodčkov KSC proizvajalca Serrco je namenjen za natrpane bare, saj ima trdne police, na katerih je mogoče shraniti 7 sodčkov po 20 litrov ali do 7 zabojev. Za predhodno ohlajene sodčke ga kombinirajte s hladilnikom za sodčke SFK. Njegova zunanjost s prevleko skinplate, ki je odporna proti praskam, zagotavlja brezhiben videz, odstranljiva hladilna enota pa zmanjšuje čas izpada. Za potrebe na dogodkih je na voljo premičen okvir z robustnimi kolesi, zaradi česar je ta hladilnik vsestranska in zanesljiva izbira.
- Primerno za sodčke in zaboje
- Trdne police za 7 x 20-litrske sodčke
- Zunanjost/notranjost s prevleko skinplate
- Odstranljiva hladilna enota za enostavno vzdrževanje
- Hlajenje z ventilatorjem
- Elektronski termostat
- Samodejno odtaljevanje
- Nastavljive noge
- Nadomestno magnetno tesnilo vrat
- Mobilni okvir na voljo kot dodatna oprema
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 122.6 / 114 kg |
| Bruto/neto prostornina | 460 / 424 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Notranja luč | Ne |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 70 g |
| Termometer | Da |
| Vhodna moč | 327 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 45 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 680 x 655 x 1155 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 745 x 745 x 1340 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1455 x 770 x 770 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 45 kos |
| GTIN / EAN | 5708181754969 |
| 20 l, sodček | 7 kos |
| Število in vrsta vrat | 1 nezastekljena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Barva police | Kromirano |
| Dimenzije police | 679 x 470 mm & 679 x 220 mm |
| Največja obremenitev polic | 108 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|

















