Hladilnik za pločevinke Tefcold VOC100
796,42 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
The VOC can cooler offers great product visibility and is ideal for stimulating impulse sales. With an illuminated canopy, it is an obvious choice for branding to attract the attention of customers. It has an effective ventilated cooling system to ensure that you always have cold beverages on display. It comes with 7 gliding feet, but if you need even higher mobility, castors are also available as an option.
- Odlična vidnost izdelkov
- LED-osvetlitev zgornjega dela
- Primerno za dodajanje grafičnih elementov
- 7 drsnih nog
- Opcijsko na voljo kolesa
- Hlajenje z ventilatorjem
- Hitro ohlajanje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +12 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 31 / 29 kg |
| Bruto/neto prostornina | 110 / 103 l |
| Noge | 7 drsnih nog |
| Zunanja površina | Siva RAL9006 |
| Notranja površina | Prašno barvano jeklo, LEXAN |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 55 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| Poraba energije | 2.6 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 949 kWh/leto |
| Vhodna moč | 160 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 520 x 345 x 570 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 660 x 460 x 970 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 700 x 500 x 1150 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 128 kos |
| GTIN / EAN | 5708181005054 |
| Pločevinke 330 ml | 80 kos |
| Pločevinke 500 ml | 50 kos |
| Steklenice 330 ml | 50 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 50 kos |
| Celotna razstavna površina | 0.75 m² |
| Številka in vrsta pokrova | – |
| Število in vrsta košare |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















