Hladilnik minibar v obliki predala Tefcold TD50C
483,24 € + DDV
Minibar v obliki predala, ki se lahko vgradi v obstoječe elemente
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Minibar serije TD za vgradnjo v predal je odličen za hotelske sobe. Namestite ga, na primer, v nočno omarico in gostom omogočite enostaven dostop do hladnih pijač ter prigrizkov. Predal je opremljen s kompresorskim sistemom z nizko stopnjo hrupa. Je elegantne oblike, enostaven za vgradnjo in ima nizko porabo energije.
- Kompresorski sistem hlajenja
- Nizka poraba energije
- Delovanje z nizko stopnjo hrupa
- Odlična predstavitev izdelkov
- Notranja LED-luč
- Brez sprednjega dela/ročaja – pripravljen za vgradnjo
- Funkcija SLEEP za obdobje tihega delovanja
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +5 do +12 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 24 / 22 kg |
| Bruto/neto prostornina | 52 / 45 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Bela |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Ne |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 20 g |
| Termometer | Ne |
| Klasifikacija energije | G |
| Poraba energije | 0.29 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 106 kWh/leto |
| Vhodna moč | 40 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 38 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 470 x 395 x 332 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 550 x 508 x 420 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 590 x 520 x 470 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 430 kos |
| GTIN / EAN | 5708181722210 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















