Hladilnik minibar s steklenimi vrati Tefcold TM45GC
323,54 € + DDV
Minibar s steklenimi vrati, ki omogoča odlično predstavitev izdelkov
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Minibar serije TM s kompresorjem je odlična izbira za hotelske sobe. Opremljen je s kompresorskim sistemom z nizko stopnjo hrupa, ki ga je mogoče nastaviti tako, da deluje le, ko gostov verjetno ni v sobi. Prav tako vključuje tudi način SLEEP za prisilno utišanje in funkcijo FAST-cool za takojšnje hlajenje. Je elegantne oblike, enostaven za vgradnjo in ima izjemno nizko porabo energije. Izbirate lahko med modeli z masivnimi vrati ali steklenimi vrati v različnih velikostih.
- Kompresorski sistem hlajenja
- Odlična predstavitev izdelkov
- Nizka poraba energije
- Delovanje z nizko stopnjo hrupa
- Časovna funkcija za kar največje udobje gostov
- Funkcija SLEEP za obdobje tihega delovanja
- Funkcija FAST-cool za takojšnje hlajenje
- Obrnljiva steklena vrata
- Notranja LED-luč
- Vgrajeni ročaj
- Zaklepanje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +5 do +14 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 26 / 24 kg |
| Bruto/neto prostornina | 38 / 34 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Bela |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Statično |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 26 g |
| Termometer | Ne |
| Klasifikacija energije | G |
| Poraba energije | 0.35 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 128 kWh/leto |
| Vhodna moč | 65 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 38 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 310 x 300 x 455 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 402 x 485 x 565 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 450 x 535 x 620 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 330 kos |
| GTIN / EAN | 5708181726164 |
| Število in vrsta vrat | 1 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 2 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















