Hladilne omarica GN1/1 Tefcold CK7410G
1.994,15 € + DDV
dobavni čas 3-4 tedne
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
The CK range of counter coolers in SS304 stainless steel is made for professional kitchens and therefore has GN1/1 dimensions. The counters are available in several sizes and you can choose between solid doors, glass doors, or drawers. You furthermore have the choice between models with a removable tabletop with or without a splashback. They all have ventilated cooling to ensure an even and steady temperature.
- Nov dizajn
- Nerjaveče jeklo
- Samodejno odtaljevanje
- Samozapiralna steklena vrata
- Odstranljiv pult
- Nastavljive noge
- Hlajenje z ventilatorjem
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 184 / 174 kg |
| Bruto/neto prostornina | 553 / 533 l |
| Noge | 6 nastavljivih nog |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 250 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| Poraba energije | 3.97 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 1448 kWh/leto |
| Vhodna moč | 300 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1772 x 530 x 589 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 2230 x 700 x 880 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2260 x 750 x 900 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 38 kos |
| GTIN / EAN | 5708181363376 |
| Število in vrsta vrat | 4 samozapiralna steklena krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 4 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | GN1/1 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















