Hladilna vitrina Tefcold FSC1000S
1.800,23 € + DDV
Hladilna vitrina z dvoje vrati s pokrovom
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnih vitrin z 2 in 3 vrati z osvetljenim zgornjim delom FSC ponuja odlično kakovost izdelave po konkurenčni ceni. Izbirate lahko med belimi ali črnimi zunanjimi omaricami s steklenimi vrati s črnim aluminijastim okvirjem – krilnimi ali drsnimi. Zaradi nastavljivih polic je serija FSC prilagodljiva rešitev. Omogoča odlično predstavitev izdelkov v kombinaciji z zmogljivim hladilnim sistemom z ventilatorjem, nadzorovanim z elektronskim termostatom. Številni modeli so na voljo brez zgornjega dela (serija FS).
- Samozapiralna drsna steklena vrata
- Osvetljen zgornji del
- Notranja vertikalna luč
- Nastavljive police
- Nastavljive noge
- Hlajenje z ventilatorjem
Tehnični podatki
| Pločevinke 330 ml | 936 kos |
| Pločevinke 500 ml | 663 kos |
| Steklenice 330 ml | 455 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 455 kos |
| Število in vrsta vrat | 2 samozapiralna drsna steklena |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 5 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 870 x 470 mm |
| Dimenzije spodnje police | 870 x 475 |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Vrsta vrhnjega pokrova | V obliki D |
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 164 / 159 kg |
| Bruto/neto prostornina | 771 / 524 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Zunanja površina | Bela RAL9016 |
| Notranja površina | Belo obarvano jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 120 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | F |
| Poraba energije | 5.96 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2175 kWh/leto |
| Vhodna moč | 450 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 48 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 890 x 572 x 1533 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1000 x 740 x 2000 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1080 x 800 x 2100 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 28 kos |
| GTIN / EAN | 5708181003661 |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















