Hladilna vitrina Tefcold FS1202S
1.920,52 € + DDV
Hladilna vitrina z dvoje drsnimi vrati
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnih vitrin z 2 in 3 vrati FS ponuja odlično kakovost izdelave po konkurenčni ceni. Izbirate lahko med belimi ali črnimi zunanjimi omaricami s steklenimi vrati s črnim aluminijastim okvirjem – krilnimi ali drsnimi. Zaradi nastavljivih polic je serija FS prilagodljiva rešitev. Omogoča odlično predstavitev izdelkov v kombinaciji z zmogljivim hladilnim sistemom z ventilatorjem, nadzorovanim z elektronskim termostatom. Številni modeli so na voljo tudi z zgornjim delom (serija FSC).
- Samozapiralna drsna steklena vrata
- Notranja vertikalna LED-luč
- Nastavljive police
- Prašno barvana notranja obloga
- Nastavljive noge
- Hlajenje z ventilatorjem
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 189 / 174 kg |
| Bruto/neto prostornina | 895 / 660 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Zunanja površina | Bela RAL9016 |
| Notranja površina | Belo obarvano jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 120 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | F |
| Poraba energije | 6.8 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 2482 kWh/leto |
| Vhodna moč | 850 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 48 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1090 x 573 x 1533 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1200 x 735 x 1990 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1250 x 800 x 2160 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 23 kos |
| GTIN / EAN | 5708181019679 |
| Pločevinke 330 ml | 1152 kos |
| Pločevinke 500 ml | 816 kos |
| Steklenice 330 ml | 560 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 560 kos |
| Število in vrsta vrat | 2 samozapiralna drsna steklena |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 5 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 1072 x 470 mm |
| Največja obremenitev polic | 196 kg/m² |
| Dimenzije spodnje police | 1070 x 475 |
| Vrsta vrhnjega pokrova | – |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















