Hladilna razstavna vitrina Tefcold PDA3-CTF120B-1
2.035,63 € + DDV
Hladilna razstavna vitrina z ravno stekleno sprednjo in vrhnjo stranjo
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnih razstavnih vitrin PDA3-CTF ima ravno stekleno strukturo, pri čemer se sprednje steklo nagiba naprej za enostavno čiščenje. Gre za vrhunski dizajn, izdelan iz visokokakovostnih materialov, ki je na voljo v več velikostih. Ponuja funkcije, kot so steklene police z LED osvetlitvijo pod njimi, sprednje steklo proti zameglitvi in učinkovit prezračevani sistem hlajenja.
- Izvrstna vidnost izdelkov
- LED-osvetlitev pod vsako polico
- Temperature Class 3M1
- Raven stekleni pokrov
- Steklena krilna vrata na sprednji strani, če je potrebno
- Stranska drsna steklena vrata
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Sprednji steklom del proti orositvi
- Kolesa
- Enostavno čiščenje filtra kondenzatorja
Tehnični podatki
| Bruto/neto teža | 285 / 213 kg |
| Zunanja površina | Črna/steklo |
| Notranja površina | Nerjaveče jeklo/steklo |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1204 x 745 x 1350 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1280 x 820 x 1475 mm mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 23 kos |
| GTIN / EAN | 5708181756277 |
| Število in vrsta vrat | 2 drsna steklena vrata |
| Dimenzije police | 1116 x 400 mm |
| Celotna razstavna površina | 2.43 m² |
| Število in vrsta polic | 3 steklenih polic + osnova |
| Temperaturni razpon | +2 do +8 °C |
| Klimatski razred | 3 |
| Bruto/neto prostornina | 530 / 338 l |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 115 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | B |
| EPREL No | 2427352 |
| Letna poraba energije | 2091 kWh/leto |
| Poraba energije | 5.73 kWh/24ur |
| EEI | 14.5 % |
| Vhodna moč | 610 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 65 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1146 x 600 x 808 mm |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















