Hladilna omarica za prigrizke Tefcold SK6310
1.645,72 € + DDV
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
The SK range of snack counter coolers is made in SS304 stainless steel. The term “snack” is used for gastro products, which do not have gastronorm dimensions. The snack counters have a depth of only 600 mm which makes them ideal for kitchens with limited space. Available in several sizes from 2-4 doors and in models with a removable tabletop with or without a splashback. They all have ventilated cooling to ensure an even and steady temperature. Also available in a freezer option (SK-BT range)
- Nerjaveče jeklo
- Hlajenje z ventilatorjem
- Samodejno odtaljevanje
- Samozapiralna vrata
- Odstranljiv pult
- Nastavljive noge
- Opcijsko na voljo kolesa
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | -2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 130 / 120 kg |
| Bruto/neto prostornina | 360 / 345 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 95 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | B |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 2.25 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 821 kWh/leto |
| Vhodna moč | 300 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 42 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1337 x 430 x 589 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1795 x 600 x 880 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1830 x 640 x 920 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 38 kos |
| GTIN / EAN | 5708181363970 |
| Število in vrsta vrat | 3 samozapiralna krilna vrata |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 328 x 430 mm |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|



















