Hladilna omarica za pekarne Tefcold BK310SP
1.573,13 € + DDV
Hladilna omarica za pekarne – 400 x 600 mm – z 3 vrati
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za pekarne BK je bila ustvarjena posebej za pekarne, zato so dimenzije modelov v skladu s standardom Euronorm, vgrajena pa so tudi vodila za pladnje za peko. Serija vključuje vitrine ter pokončne hladilnike. Modeli so izdelani je iz visokokakovostnega nerjavečega jekla SS304 za gostinske potrebe. Sistem za hlajenje z ventilatorjem zagotavlja, da vsebina ostaja sveža, temperaturo pa lahko enostavno nadzorujete na digitalnem termostatu.
- Samodejno odtaljevanje
- Omarica v skladu s standardom Euronorm
- Odstranljiv pult z zaščitno ploščo
- Samozapiralna vrata
- Nerjaveče jeklo
- Hlajenje z ventilatorjem
- Nastavljive noge
Tehnični podatki
| Bruto/neto teža | 170 / 152 kg |
| Zunanja površina | SS304 |
| Notranja površina | SS304 |
| Tovor zabojnika 40 ft | 28 kos |
| GTIN / EAN | 5708181762063 |
| Bruto/neto prostornina | 635 / 410 l |
| Temperaturni razpon | +2 do +8 °C |
| Klimatski razred | 5 |
| Število in vrsta vrat | 3 samozapiralna krilna vrata |
| Noge | 6 nastavljivih nog |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 95 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | C |
| EPREL No | 2609940 |
| Poraba energije | 2.74 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 1000 kWh/leto |
| EEI | 35.2 % |
| Vhodna moč | 300 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 38 dB(A) |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 2020 x 800 x 960 mm |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1455 x 680 x 565 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 2050 x 830 x 1010 mm |
| Število in vrsta polic | 3 žične police, bele |
| Barva police | Bela |
| Dimenzije police | 400 x 600 mm |
| Največja obremenitev polic | 18 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















