Enodelna hladilna enota (3–5 m³) Tefcold CRU3050P
1.835,49 € + DDV
Enodelna hladilna enota za temperature od –2 do +8 °C
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Naša serija enodelnih hladilnih enot CRU-P ima temperaturno območje od –2 do +8 °C in je na voljo v velikostih, primernih za hladilnice s prostornino od 3 do 20 m³. Na voljo tudi kot enodelna zamrzovalna enota
- Enodelna hladilna enota
- Samodejno izhlapevanje kondenzata
- Temperatura okolja do +43 °C in 65-odstotna vlažnost
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Površina iz nerjavečega jekla
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | 0 do +8 °C |
| Klimatski razred | 5 |
| Bruto/neto teža | 75 / 65 kg |
| Bruto/neto prostornina | l |
| Zunanja površina | Nerjaveče jeklo |
| Notranja luč | LED-luč |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno, vroč plin |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 130 g |
| Termometer | Da |
| Poraba energije | 17.93 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 6545 kWh/leto |
| Vhodna moč | 830 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 450 x 875 x 770 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 960 x 540 x 995 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 88 kos |
| GTIN / EAN | 5708181711597 |
| Število in vrsta vrat | |
| Zmogljivost hladilnih enot | 3 – 5 m³ |
| Gostota izolacije | 42 kg/m³ |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|


















