Barski hladilnik Tefcold SGD-360E
5.241,10 € + DDV
Večnamenski hladilnik za steklenice/sodčke s tečaji na desni strani
dobavni čas 5-10 dni
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija hladilnikov za steklenice/sodčke SGD združuje vsestranskost, trajnost in stil. Zasnovana za shranjevanje steklenic ali 20-litrskih/30-litrskih sodčkov, ima energetsko učinkovito hlajenje, nastavljive police in antracitno površino, ki je odporna proti praskam. Glede na svoje potrebe, lahko izbirate med polnimi vrati ali steklenimi vrati. SGD je idealen za gostinske prostore, saj zagotavlja zanesljivo delovanje in eleganten, sodoben videz.
- Primerno za steklenice in sodčke
- Nizka poraba energije
- Nastavljive polne police
- Notranja LED-luč s stikalom
- Nastavljive noge
- Zunanjost/notranjost s prevleko skinplate
- Digitalni krmilnik in prikaz temperature
- Samodejno odtaljevanje
- Enostavno vzdrževanje kondenzatorja
- Zaklepanje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 151 / 135 kg |
| Bruto/neto prostornina | 434 / 401 l |
| Noge | Nastavljivih Nog |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R290 |
| Polnjenje hladilne tekocine | 85 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | D |
| EPREL No | 1074751 |
| Poraba energije | 2.34 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 855 kWh/leto |
| Vhodna moč | 280 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 47 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 1605 x 425 x 682 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 1670 x 600 x 840 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 1705 x 640 x 975 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 50 kos |
| GTIN / EAN | 5708181755355 |
| Pločevinke 330 ml | 603 kos |
| Pločevinke 500 ml | 372 kos |
| Steklenice 330 ml | 365 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 381 kos |
| Steklenice za vino 750 ml | 180 kos |
| 20 l, sodček | 6 kos |
| Število in vrsta vrat | 3 nezastekljena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Ne |
| Število in vrsta polic | 6 prilagodljivo |
| Dimenzije police | 510 x 355 mm & 546 x 355 mm |
| Največja obremenitev polic | 165 kg/m² |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|


















