Barske vitrine Tefcold BA6H
494,65 € + DDV
Visokokakovostna barska vitrina z nizko porabo energije
Uradna stran izdelka
Tehnični list izdelka
Energijska nalepka izdelka
Navodila za uporabo izdelka

Financiranje
Uredimo poslovni najem opreme in financiranje pri Grenke Leasing.
Podpora
uporabnikom
Kakovost in
garancija
Varno
plačilo
Hitra
dostava
Opis
Serija BA vključuje visokokakovostne barske vitrine. Izdelki se ponašajo z aluminijastimi vrati in kromiranimi policami s tesno razmaknjenimi žicami, ki poskrbijo za stabilnost in visoko zmogljivost. Dvojno zastekljena vrata omogočajo odlično vidljivost izdelkov ter nižjo porabo energije. Modeli so na voljo z 1, 2 ali 3 vrati, izbirate pa lahko tudi med krilnimi ali drsnimi vrati. Barske vitrine se bodo popolnoma prilegale v vsako barsko okolje, saj so na voljo v dveh različnih višinah: 870 mm in 900 mm.
Nova serija barskih vitrin je izjemno energetsko učinkovita ter v povprečju uporabi 59 % manj energije v primerjavi s prejšnjimi modeli iz iste serije.
- EU energijski razred A
- Približno 59 % energetsko učinkovitejša kot prejšnja serija DB
- Dvojna zasteklitev s kaljenim steklom
- Obrnljiva steklena vrata
- Hlajenje z ventilatorjem za hitro ohlajanje in ohranjanje temperature
- Enostaven dostop do elektronskega termostata
- Nastavljive police
- Notranja LED-luč
- Zaklepanje
Tehnični podatki
| Temperaturni razpon | +2 do +10 °C |
| Klimatski razred | 4 |
| Bruto/neto teža | 45 / 40 kg |
| Bruto/neto prostornina | 105 / 92 l |
| Noge | 4 nastavljive noge |
| Zunanja površina | Črna |
| Notranja površina | Aluminij stucco |
| Notranja luč | LED-luč |
| Zaklepanje | Da |
| Vrsta krmilnika | Elektronsko |
| Vrsta hlajenja | Z ventilatorjem |
| Vrsta odmrzovanja | Samodejno |
| Hladilna tekočina | R600a |
| Polnjenje hladilne tekocine | 45 g |
| Termometer | Da |
| Klasifikacija energije | A |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Poraba energije | 0.85 kWh/24ur |
| Letna poraba energije | 310 kWh/leto |
| Vhodna moč | 95 W |
| Napetosti / Frekvenca | 220-240/50 V/Hz |
| Raven hrupa | 44 dB(A) |
| Notranje dimenzije (ŠxGxV) | 410 x 418 x 720 mm |
| Zunanje dimenzije (ŠxGxV) | 500 x 520 x 870 mm |
| Dimenzija pakiranja (ŠxGxV) | 585 x 575 x 940 mm |
| Tovor zabojnika 40 ft | 160 kos |
| GTIN / EAN | 5708181721930 |
| Pločevinke 330 ml | 113 kos |
| Pločevinke 500 ml | 96 kos |
| Steklenice 330 ml | 70 kos |
| Steklenice 500 ml, PET | 70 kos |
| Celotna razstavna površina | 0.29 m² |
| Število in vrsta vrat | 1 steklena krilna vrata |
| Obrnljiva vrata | Da |
| Število in vrsta polic | 2 žične police, kromirane |
| Barva police | Kromirano |
| Dimenzije police | 395×350 mm |
Dodatne podrobnosti
| Blagovna znamka | Tefcold |
|---|




















